Prodej OV 3+1 Ústí nad Labem, byt k rekonstrukci

Makléř:

Tomáš Tvrdík
605 299 899

info@attiko.cz


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 2 150 000 Kč včetně právního a finančního servisu a vč.provize RK

Zakázka: ATT1B39071
Typ nemovitosti: Byt: 3+1
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: D


Okres: Ústí nad Labem
Obec / Město: Ústí nad Labem
Městská část: Ústí nad Labem-město
Část obce: Ústí nad Labem-centrum
Ulice: SNP

Popis:

Nabízíme k prodeji byt OV 3+1, určený ke kompletní rekonstrukci, nacházející se v krásném prostředí s dalekými výhledy z bytu, v Ústí nad Labem, ulice SNP, v části města nad řekou, poblíž lokality Skřivánek.

Dům je po celkové revitalizaci, zateplené fasády, odpady a voda, plastová okna, nový výtah.
Byt je v osobním vlastnictví, o celkové ploše 70 m², situovaný v 5/8.NP panelového domu s výtahem. Je v původním starém stavu vyžadujícím celkovou rekonstrukci. Nyní je vyklizený, od veškerého nábytku, zůstala jen původní kuch.linka.

CP 70 m2. Všechny místnosti jsou přístupné z předsíně, kromě jednoho pokoje, který má přístup z kuchyně. Obývací pokoj 19 m2 s lodžií 4 m2, pokoje 10+10 m2 (jeden se vstupem z předsíně, druhý se vstupem z kuchyně), kuchyně 13 m2, koupelna, samostatné wc, šatna v bytě 2 m2. Dále jsou k dispozici k bytu komora v mezipatře 1,3 m2 a sklep 1,6 m2 v suterénu domu, zděný s dřevěnými dveřmi na petlici.

Byt je s původním jádrem, radiátory osazené digitálními měřiči tepla a termostatickými hlavicemi. Podlahy beton a lino, v předsíni prostor pro vestavěnou skříň (namísto současné staré skříně).

Nízké náklady na bydlení (teplo, voda, fond oprav a služby) 3.450 Kč + cca 1.500 kč zálohy elektřinu v bytě a plyn (plyn jen na sporák).
Možnost připojení kabel, TV a internetu.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

Financování s velmi výhodnými podmínkami vám pomůžeme zajistit.
Více informací u makléře, prohlídka dle dohody.