RD se třemi bytovými jednotkami - Litobratřice - okres Znojmo - po rekonstrukci


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 4 300 000 Kč + provize RK

Zakázka: OKRMB4360
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: G


Okres: Znojmo
Obec / Město: Litobratřice

Popis:

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, obec Litobratřice, okres Znojmo, po rekonstrukci, zastavěná plocha a nádvoří 655 m2, částečně podsklepen, předzahrádka, vydlážděný dvůr, každá bytová jednotka má samostatný vstup. Plastová okna, na podlaze dlažba a dřevěné podlahy.
Dispozice:
Bytová jednotka o velikosti 2+1 se vstupem z ulice o výměře 75,20 m2, samostatné pokoje, prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou a vstupem na dvůr, zděné jádro, prostorná koupelna s vanou a WC, sprchový kout, spíž.
Bytová jednotka o velikosti 2+1 se vstupem ze dvora o výměře 67,70 m2, samostatné vstupy do pokojů, prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou, zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, 2x samostatné WC.
Bytová jednotka o velikosti 1+1 se vstupem ze dvora o výměře 70,75 m2, prostorný pokoj, z kuchyně vstup do koupelny se dvěma sprchovými kouty, 2x WC, šatna.
Ze dvora je vstup do vinného sklepa s posezením, na dvoře pergola s posezením, možnost parkování. Veškeré IS - obecní vodovod, elektřina, plyn. Každá bytová jednotka má své měřiče, kotelna v domě. Více info v RK.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Makléř:

RK OK REAL
+420 606 589 561

info@rkokreal.cz

QR Kód