RD 4+kk (4+1) - Moravské Málkovice - okres Vyškov - terasa - zahrada


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 4 590 000 Kč + provize RK

Zakázka: OKRMB4378
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: G


Okres: Vyškov
Obec / Město: Moravské Málkovice

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+kk (4+1) v obci Moravské Málkovice, okres Vyškov, zahrada, terasa. Dům má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. Za domem navazuje zvýšená terasa, ze které je vstup na okrasnou zahradu. Celková plocha pozemku je 234 m2.
Dispozici domu:
1.NP – vstupní chodba, samostatný pokoj s WC a umyvadlem, hala, ze které je přístup na schodiště do 2.NP , na terasu a do technické místnosti s kotlem a úložným prostorem.
2.NP – jídelna s kuchyňským koutem, ze které je vstup na balkon, spíž , obývací pokoj, koupelna s WC.
Podkroví – prostorná hala, ze která je přístup do dvou samostatných pokojů a šatny. Z haly je vstup do půdního prostoru pomocí stahovacích schodů.
Schodiště je dvouramenné z ocelových nosníků bez povrchové úpravy (nátěr olejovou barvou). Dům je napojen na obecní vodovod, plyn a elektřinu. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev TUV elektrickým bojlerem. Odpady řešeny jímkou s přepadem, která je napojena na potrubí se zaústěním do stokové sítě obce s vyústěním do místní vodoteče (obec Moravské Málkovice nemá vlastní kanalizaci).
Samotný dům byl postaven v 1. polovině 20. století. V roce 1999 proběhala rekonstrukce a nástavba, v roce 2020 byl dům zateplen.
Parkování aut je možné před domem na ulici.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Makléř:

RK OK REAL
+420 606 589 561

info@rkokreal.cz

QR Kód