Pronájem obchodního prostoru 37m2 Brno Mlýnská


NABÍDKA - PRONÁJEM

Cena: 15 000 Kč / měsíc + DPH + služby + energie + peněžitá jistota

Zakázka: 18432
Typ nemovitosti: Komerční objekt: obchodní prostory
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: B
Energetická náročnost: 118 kWh/m²


Okres: Brno-město
Obec / Město: Brno
Městská část: Brno-střed
Část obce: Trnitá
Ulice: Mlýnská

Popis:

Pronájem obchodního prostoru v 1.NP polyfunkčního domu Ryolit na ulici Mlýnské v centru Brna. Prostor se nachází v 1.NP, má přímý přístup z chodníku, velký výkladec se vstupními dveřmi a podlahovou plochu 37m2. Prostor má výbornou polohu, v jeho těsné blízkosti se nachází nákupní a zábavní centrum Vaňkovka, rychle se rozrůstající Nová Vlněna, staré Tesco, administrativní budova DORN. Bezproblémová dostupnost MHD, vlakové i autobusové nádraží je doslova pár kroků.

Obchodní prostor nelze pronajmout za účelem prodeje potravinářského sortimentu. Vlastní obchodní plocha má 33,2m2 a velmi příznivý tvar blížící se čtverci. V této místnosti je umístěno umyvadlo, které je určeno pro provoz obchodní části. K dispozici je dále místnost s umyvadlem a WC. Nad obchodním prostorem na fasádě je umístěna osvětlená reklama, která bude nájemci k dispozici.

Součástí pronájmu je i zařízení/nábytek zobrazené na fotodokumentaci, které je nutné odkoupit od stávajícího nájemce za cenu 95tis.Kč + DPH.

Výkladce i vstupní dveře jsou hliníkové, na podlaze je položena dlažba, v místnosti je dostatek osvětlovacích těles. Připojení na internet DIAL TELECOM a UPC/Vodafon. Samostatné měření spotřeby el. energie, podružné měření tepla, TUV a SV.

Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6měsíců, jiná dohoda možná. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Vhodné pouze pro plátce DPH.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit náklady na energie a služby a poplatky spojené s užíváním obchodních prostor, k nájemnému bude účtováno DPH, měřidlo el. energie bude přepsáno na nájemce. Majitel požaduje peněžitou jistotu.

Volné ihned.

Makléř:

Jana Paušová
733 329 176

pausova@fiedlerreality.cz

QR Kód