Prodej RD 5+1, CP: 244m2, Hajany


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 6 490 000 Kč + provize RK

Zakázka: 9393
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: G


Okres: Brno-venkov
Obec / Město: Hajany

Popis:

Nabízíme velmi pěkný RD 5+1, ZP+ nádvoří: 120m2, s menší, krásně udržovanou zahradou ( okrasné dřeviny, skalničky ) o výměře 124m2 ve velmi klidné části obce Hajany, okr.Brno - venkov. Nemovitost není podsklepená, je koncová v řadě, stavební prvky jsou cihly a kámen.Dům je po kompletní, velmi citlivě provedené rekonstrukci, která proběhla v r.2004.IS: elektřina v mědi, obecní vodovod, obecní kanalizace. Voda je vedena plastovými trubkami, topení v domě je zajištěno olejovými otopnými tělesy, velkým krbem na dřevo. Plynová přípojka není přivedena do domu, ale nachází se v komunikaci přímo před domem.
Popis nemovitosti - přízemí: vstupní hala, WC s umyvadlem, velká kuchyně s kuchyňskou linkou v rustikálním stylu, dělaná na zakázku, vestavěné spotřebiče - varná deska, elektrická troba, vestavěná lednice s mrazákem, váha na potraviny umístěna v pracovní desce, digestoř. Dále v přízemí najdeme krbovou místnost s pozůstatky tzv. černé kuchyně, dále obývací pokoj. V celém přízemí jsou původní stropní klenby, které dotváří starodávný styl této nemovitosti.

Patro- dřevěné schodiště vede z haly do podkroví, kde je menší chodba, velká koupelna s vanou a WC, další chodba, 1x menší ložnice, 1x velká ložnice, šatní prostor a místnost, která je momentálně využívána jako technické zázemí.Z velké ložnice vede menší dřevěné schodiště do půdní místnosti, která má menší světlou výšku - nyní využíváno jako úložný prostor se střešními okny.

Do obce Hajany je spojení IDS z Modřic, od nákupního centra Olympie, ZŠ do 9.ročníku se nachází v obci Ořechov, která je od Hajan vzdálena 2 Km.
Doporučuji prohlídku této nemovisti a ráda Vám poskytnu další informace.

Makléř:

Hana Palasová
+420775231006

palasova@realitysmerek.cz

QR Kód