Nadstandardní rodinný dům v Brně Komíně

FIEDLER REALITY - REZIDENT

Zakázka: 17794


Nemovitost

Typ zakázky: Nabídka - prodej

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Stav: Aktivní

Zakázka: 17794

Druh objektu: Cihlový

Energetická třída: C

Energetická náročnost: 179 kWh/m²

Cena

Částka: 18 900 000 Kč

pozn. k Ceně: + provize RK

Lokalita

Okres: Brno-město

Obec / Město: Brno

Městská část: Brno-Komín

Část obce: Komín

Ulice: Šaracova


Popis

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům na ulici Šaracova v Brně Komíně. Celková výměra pozemku je 1065m2, z toho zastavěná plocha 217m2.

Dům je přízemní, s obytným podkrovím s velmi vysokým pozednicovým zdivem. Tvar střechy je přiznán do interiéru. Dům má částečné podzemní podlaží, které je využíváno především pro bazénovou halu s východy na terasu a zahradu.

V 1.NP je velkorysá vstupní hala se šatnou 42,6m2 a navazujícím schodištěm do podkroví a do suterénu. Obytný prostor s kuchyňským koutem má velikost 58m2. Kuchyňský kout je plně vybavený, zařízení je součástí prodeje. V obytném prostoru je krb a přístup na terasu orientovanou na jih a západ. Na obytný prostor a terasu navazuje zimní zahrada 15m2. Z haly je samostatně přístupný tzv. pokoj pro hosta 20,2m2 s vlastní koupelnou společnou s WC 5,8m2 (sprchový kout, WC mísa, bidet, umyvadlo). V 1.NP je dále samostatné WC s umyvátkem 2,1m2 a samostatná šatna 2,1m2. Podstatnou součástí 1.NP je dvougaráž 51m2 s dílenskou nikou 2,9m2. Garáž má vrata na dálkové ovládání, na podlaze dlažbu, zásuvky 220 i 380V, umyvadlo, okno v dílenské části. Před garáží, za vjezdovou bránou na dálkové ovládání, je vydlážděná plocha pro parkovaní dalších dvou vozidel.

Ve 2.NP je hala 25,9m2, kterou současný majitel využíval jako jednu z pracoven. Na halu navazuje dětský pokoj 31,2m2, který je možný snadno rozdělit na dvě místnosti. Dětský pokoj je kompletně zařízený a vybavený hrací galerií. Ložnice má velikost 28,2m2 a navazuje na ni šatna 8,4m2, opět kompletně vybavena a pracovna/temná komora 8,7m2 a terasa 8m2. V tomto podlaží je koupelna 9,9m2 s masážní vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a samostatné WC s bidetem 2,6m2.

V podzemním podlaží je bazénová hala s bazénem 52m2. Bazén má hloubku 1-1,3m, je vybaven protiproudem, osvětlen, pro jeho ohřev jsou využívány solární panely. Hala je vybavena vzduchotechnikou pro komfort užívání. Vedle bazénové haly je víceúčelová místnost 17,1m2, kterou lze využít pro domácí práce, prádelnu, sušárnu, žehlírnu a pod. Je vybavena shozem prádla z obou nadzermních podlaží. V místnosti je umístěn bojler na TUV 200 litrů. V 1.PP je dále technická místnost 7,8m2, kde je technologie tepelného čerpadla, centrálního vysavače, solárních panelů a technologie bazénu. V 1.PP je dále samostatné WC.

Veškeré zařízení, které je zobrazeno na fotodokumentaci, je součástí prodeje. Garáž bude vyklizena.

Dům je založen na základové desce a pasech, nosné zdivo POROTHERM tl. 300mm s izolací 100mm (polystyren), zdivo garáže bez zateplení, příčky Pk-CD tl. 150mm. Vodorovné konstrukce monolitické. Střešní krytina CEMBRIT (DOMINANT), izolace střechy OWENS CORNING - THERMOLAN tl. 200mm. Vnitřní schodiště ocelové s dřevěnými nášlapy. Vnitřní dveře do obložkových zárubní, do zimní zahrady pouzdrové. Okna a balkónové dveře plastové, opatřené horizontálními žaluziemi. Podlahová krytina AMTICO tl.3mm, garáž, terasy, bazénová hala a místnosti 1.PP dlažba. V části interiéru a exteriéru je použit dekorativní kámen.

Dům má ve všech místnostech podlahové topení (s výjimkou garáže), koupelny navíc topné žebříky pro větší tep. pohodu. Má zabezpečovací zařízení, centrální vysavač, tepelné čerpadlo vzduch - voda s přímotopným dohřevem el.patronami z roku 2008, 8 solárních panelů z roku 2011. Majitel objektu připraví podrobný manuál na nejlepší využívání těchto technologií. Internet UPC, televize anténa na střeše.

Dům je napojen na oddílnou kanalizaci, el.instalaci (díky tepelnému čerpadlu je v domě dvousazbový elektroměr, přičemž 22 hodin je celková spotřeba v domě účtována v nízkém tarifu), vodovod, plyn je zaveden do technické místnosti, ale není využíván.

Pozemek jako celek je obdélníkového tvaru, je oplocen, osazena je vjezdová brána, branka a další menší brána v dolní části zahrady. Na zahradě je dřevěný domek sloužící pro uskladnění nářadí a nábytku. Zahrada je pojata jako okrasná a relaxační, travnatá plocha má umělou závlahu (v domě je 2x vodoměr, ze spotřeby na zalévání není hrazeno stočné). Na zahradě je umístěna nádrž o obsahu 6m3 na dešťovou vodu, nyní nepoužívaná.

Nemovitosti jsou ve vlastnictví fyzické osoby, nevázne na nich žádné zástavní právo. Na úhradu části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr a nemovitosti použít jako zástavu. Nemovitosti jsou připraveny k prodeji, uvolněny budou do 3 měsíců ode dne podpisu Rezervační smlouvy.


Zobrazit celý popis Verze pro tisk Stáhnout v PDF Zobrazit podobné nemovitosti


FIEDLER REALITY - REZIDENT

Adresa: Brno Charvatská 8
612 00 Brno 12

Telefon:

Mobil: 604215282

Email: info@fiedlerreality.cz

Web: http://www.fiedlerreality.cz

Ing. Ivana Tošovská

Telefon: 604215282

Email: tosovska@fiedlerreality.cz
Kontaktovat realitní kancelář / zaslat dotaz Poslat známému      

Kontaktovat realitní kancelář / zaslat dotaz

Pomocí tohoto formuláře zašlete dotaz realitní kanceláři. Makléř vás po odeslání následně kontaktuje.

Kontaktní údajeUpřesnění

Poslat známému

Pomocí tohoto formuláře zašlete známému odkaz a informace o této nemovitosti.

Kontaktní údaje


Upřesnění
Novinky

Nemovitost: Byt: 2+1

Lokalita: Třebíč, Horka-Domky, Hladíkova

Cena: 1 450 000 Kč

více


Nemovitost: Byt: 3+kk

Lokalita: Brno, Štýřice, Jaroslava Foglara

Cena: 6 330 000 Kč

více


Nemovitost: Byt: 2+1

Lokalita: Poděbrady, Poděbrady II, Dr. Horákové

Cena: 2 250 000 Kč

více


Nemovitost: Komerční objekt: kancelář

Lokalita: Brno, Veveří, Gorkého

Cena: 5 700 Kč / měsíc

více

Nepřehlédněte

Nemovitost: Byt: 1+kk

Lokalita: Brno, Starý Lískovec, Dunajská

Cena: 1 930 000 Kč

více


Nemovitost: Rodinný dům

Lokalita: Trpín

Cena: 1 795 000 Kč

více


Nemovitost: Rodinný dům

Lokalita: Brno, Ponava

Cena: Dohodou

více


Nemovitost: Rekreace: chata, chalupa

Lokalita: Brno, Brněnské Ivanovice, Vinohradská

Cena: 1 190 000 Kč

více


Nemovitost: Rodinný dům

Lokalita: Brno, Řečkovice

Cena: 10 600 000 Kč

více


Novinky na email

Nenašli jste vhodnou nemovitost? Vyplňte formulář s Vašimi požadavky, informace o požadované nemovitosti Vám zašleme emailem.


Zaslání NABÍDKY

Zašlete svoji nabídku nemovitosti všem RK využívajícím Reals.cz

více
Zaslání POPTÁVKY

Zašlete svoji poptávku na nemovitost všem RK využívajícím Reals.cz

více
Pojištění této nemovitosti od 19845 Kč ročně
Přihlášení registrované RK