Exkluzivní výstavba rodinných domů v obci Zaječí, parkování, zahrada.


NABÍDKA - PRODEJ

Cena: 4 690 000 Kč vč. provize RK

Zakázka: MB200200111
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: B


Okres: Břeclav
Obec / Město: Zaječí

Popis:

Exkluzivně nabízíme k prodeji 31 rodinných domů v krásné a klidné lokalitě Pálavy v obci Zaječí. Domy jsou postavené v mírném svahu mezi vinohrady s nádherným výhledem na Pálavu a Mušovská jezera. Výbornou dostupnost obce zaručuje nedaleká dálnice D2, ale i vlakové spojení do obce Zaječí. Dojezdová vzdálenost do středu města Brna je pouhých 30 minut. Na jedné straně jsou domy perfektně dostupné a na druhé straně je odměnou krásné, klidné místo s jedinečným výhledem. Obec Zaječí disponuje mateřskou i základní školou, obchody a především jsou zde vinné sklepy s nekonečnými vinohrady napojené na nově vybudované cyklostezky.

Výstavbou rodinných domů vznikne nová ulice Mladé Vinohrady. Na ulici bude mimo RD vybudovaná komunikace s veřejným osvětlením a veškeré inženýrské sítě, na které budou nově postavené domy napojeny. Všechny rodinné domy budou napojeny na splaškovou kanalizaci, vodu a elektřinu.

Samotná výstavba řeší 30 dvojdomků a 1 samostatně stojící dům. Plocha pozemku jednotlivých dvojdomků je u 28 rodinných domů 380 m2, u zbývajících 3 rodinných domů 428 m2, 720 m2 a 748 m2.

V nabídce jsou jednotlivé rodinné domy s dispozicí o velikosti 4+kk až 5+kk s celkovou obytnou plochou 149 m2 + garáž 18 m2. Každý dům má garáž s možností vybudování dalšího parkovacího místa v předzahrádce domu.
Domy jsou navrženy jako energeticky úsporné, kde zdrojem tepla je tepelné čerpadlo.

Výstavba bude zahájena na jaře 2018 s termínem dokončení podzim 2019. Energeticky úsporné zděné domy budou postaveny ve vysokém standardu. Střecha a část fasády bude z lakovaných hliníkových panelů, garáž bude obložena dřevěným obkladem, prosklená stěna bude z lakovaného hliníku, zdrojem tepla a TUV bude tepelné čerpadlo. Součástí výstavby jsou i sadové úpravy společných částí ulice.

Nemovitost je osvobozena od daně z nabytí. Standardy jsou společně s variantním řešením jednotlivých domů k dispozici na vyžádání. V současnosti je na výstavbu vydáno pravomocné územní rozhodnutí a probíhá stavební řízení. Na pozemcích neváznou žádné zástavy ani věcná břemena ve prospěch třetích osob.

Cena od 4 690 000,-Kč - 6 690 000,-Kč vč. provize RK.

Více info na: www.mladevinohrady.cz

Makléř:

Ing. Lubomír Michalík
777 569 269

info@lmreality.cz

QR Kód